Bosch | BBZ41FGALL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Filtrite arv | 1 |
| Gross depth (mm) | 165 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 0.204 kg |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Kaal | 140 g |
| Karbi sisu | 4 dust bags + micro filter sheet |
| Kottide arv | 4 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 200 g |
| Pakendi kõrgus | 24 cm |
| Pakendi laius | 16.5 cm |
| Pakendi sügavus | 7.5 cm |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 619 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product name | BBZ41FGALL |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | Dust bags for vacuum cleaner |
| Ühilduvus | BSG71266, BSGL51269, BSGL52201, BSGL52237, BSGL52238, BSGL5ZOOO1 and all current models except BSG8, BSN up to energy efficiency class A. Excellent cleaning results also for appliances with higher wattage. |
| Volume (m3) | 0.0027918 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bosch bbz41fgall, bbz41fgall, bosch, tolmuimejad



